Gyermekkert Tagóvoda 2024-03-26T10:38:49+00:00

CSOPORTOK

további információkért válasszon a csoportok közül

Nefelejcs csoport

Napraforgó csoport

Napsugár csoport

Maci csoport

Pillangó csoport

Katica csoport

Pesterzsébet zöldövezeti részén, családi házakkal és lakóteleppel körülvett részen helyezkedik el. Intézményük 6 csoportos, melyből 2 a földszinten külön bejárattal, 4 az emeleten található a tornaszobával együtt. Csoportszobáik tágasak, világosak, szépen berendezettek, játékeszközökkel jól ellátottak. Minden csoportnak külön udvarrésze van, mely tágas, árnyékolt, füves. Zömében fedett homokozók, udvari játékok biztosítják a tevékeny mozgás, levegőzés lehetőségét.

Az óvoda tanösvénye és a magas ágyásokba beültetett zöldségek, gyümölcsök hozzájárulnak a közvetlen tapasztalatszerzéshez a környezettudatos magatartás formálásához.

XIII. Számú Óvoda a Gyermekekért Alapítvány a szülők közreműködésével segíti az óvoda céljainak megvalósítását.