Kincskereső Tagóvoda 2024-03-26T10:37:56+00:00

CSOPORTOK

további információkért válasszon a csoportok közül

Méhecske csoport

Mackó csoport

Napsugár csoport

Katica csoport

Pesterzsébet csendes, kertvárosi részén helyezkedik el. Az egyemeletes épületben 4 csoportszoba és tornaszoba található. Csoportszobáik tágasak, világosak, szépen berendezettek, játékeszközökkel jól ellátottak.

Minden csoportnak külön udvarrésze van, mely tágas, árnyékolt, füves. Zömében fedett homokozók, udvari játékok biztosítják a tevékeny mozgás, levegőzés lehetőségét.

A madárbarát óvoda, kis sziklakerttel, tanösvénnyel, fűszernövénykerttel és almafacsemetékkel büszkélkedhet.

Óvodájukban működik a „Lurkó Galéria”, ahol a kézműves tevékenységekben tehetséges gyermekek munkáit állítják ki, mutatják be.

Gyógytestnevelést tartunk az arra rászoruló gyerekeknek.

Az óvoda munkáját, ellátottságát a Pesterzsébeti Lurkókért Alapítvány a segíti szülők közreműködésével.